ویژگیهای سایت جدید
سامانه ی جدید McNc، با قابلیت های جدید و بازبینی مسائل مطرح شده در خصوص گواهینامه ها و بهبود روندهای قبلی، جهت استفاده ی کارگزارن محترم پیاده سازی شده است.
درباره‌ی NetClear
NetClear سامانه جديد تسويه و پاياپاي و گزارشگري غير کاغذي شرکت سمات است که به صورت Rule-based قادر به تعريف پويا و تسويه برخط واحد هاي پولي متفاوت در انواع ابزارهاي مالي است. نسخه آرشیو اين سامانه در آدرس csdireports.com همچنان در دسترس است.
نام کاربری:
رمز عبور:
اعتبارسنجی:
تغییر تصویر
اخبار و اطلاعیه ها تاریخ : 1395.06.24
زمان : 09:30

کارگزاران محترم

به استحضار می­رساند بر اساس بند 5 ماده 23 "دستورالعمل شناسایی مشتریان در بازار سرمایه " ارائه خدمات پایه (کد معاملاتی) به اشخاص ایرانی فاقد شماره ملی یا شناسه ملی ممنوع است و ارائه خدمات به آنان باید متوقف گردد. لذا  اطلاعات اشخاص حقوقی فاقد شناسه ملی به تفکیک کارگزار ناظر بودن هر کارگزاری استخراج و در فایل باکس آن کارگزاری قرار گرفته است. در همین راستا خواهشمند است کارگزاران محترم نسبت به اطلاع رسانی و تکمیل اطلاعات مشتریان خود در اسرع وقت اقدام نمایند.

       لازم بذکر است چنانچه تا تاریخ 1395/7/10 اطلاعات شناسه ملی به همراه مدارک اشخاص حقوقی فوق الذکر به این شرکت جهت تکمیل اطلاعات ارسال نگردد ارائه خدمات به این افراد متوقف خواهد شد.  یادآوری می گردد روال فوق همانند روال اصلاح مشخصات افراد حقوقی است که پیش از این نیز توسط کارگزاران محترم انجام شده است. http://csdiran.com/Content/Forms/73.pdf
جزییات بیشتر را پس از وارد شدن،(از قسمت: امکانات/اعلانات) مطالعه نمایید...